категорії: блоґ-запис

Благословення в добру путь

теґи: Антонич-фест, флеш-моб

 elektrЯк ви вже знаєте, просунута молодь унадилася влаштовувати флеш-моби на честь поета Антонича у громадському транспорті. Ні, звісно, паркани, асфальт, автівки і заклади теж періодично зазнають атаки віршованого слова, але громадський транспорт був і залишається одним з найбільш вдячних вмістилищ випадкових слухачів, підсвідомо готових долучитися до високо мистецтва.

Оскільки хед-лайнером серед «зірок» громадського транспорту Києва стала славнозвісна електричка з Троєщини на Петрівку, вищезгадана молодь вирішила сумістити свято мобільності і торжество поезії.

 Так, ви все вірно зрозуміли – в той час, коли поважні та пишні слуги народу прибудуть на Троєщину проводити тест-драйв нової електрички, засоби масової інформації налаштують свої фіксатори, аби потім похвалитися побаченим усьому світові, а мешканці житлового масиву підтягнуться пересвідчитись в усьому особисто,  ми – шанувальники творчості світлого і бентежного Богдана-Ігора Антонича теж прибудемо на станцію «Троєщина», аби і новий транспортний засіб одразу ж було освячено невмирущим римованим словом великого українця, таким самим некомерційним за природою і безцінним за сутністю.

Запрошуємо і вас, всіх і ще раз всіх тих, хто читає ці рядки – адже у нашому вигаданому фан-клубі немає ані вікових, ані політичних, ані будь яких інших обмежень. Що вам там робити? Читати вірші Антонича, так, щоб якомога більше людей почуло його лікувальну поезію!

Під'їзд на станцію "Троєщина" з районів Троєщина, Веселковий і Воскресенка здійснюватиметься новими автобусними маршрутами № 59,60,61.

УВАГА! За останньою інформацією, мер в понеділок не може, а може 2го вересня о 14-00. Ну що ж, переносимо.