категорії: репортаж

Кореспондент: Антонич-фест у Києві: Скромно, але достойно

антонич_фестЗ 2 по 4 жовтня у Києві відбувся перший Антонич-фест. Захід, на якому сучасні українські митці представляли твори Богдана-Ігоря Антонича у власній обробці, провели у парку Нивки.

За відгуками відвідувачів, фестиваль було проведено достойно. Організатори дуже старалися, щоб їхнє дітище справило гарне враження на глядачів. Відвідувачів було не надто багато, особливо у п’ятницю, перший день фестивалю, коли завітало лише кілька десятків чоловік. На вихідних людей було більше.

Усі заявлені гурти і виконавці, за винятком Тараса Чубая, на фестивалі виступили, зокрема Катя Chilly, сестри Тельнюк, Мертвий Півень, Віктор Морозов. Співали лише по 4 чотири пісні, навіть якщо публіка вимагала ще. Відбулися також театральні вистави, покази мод, скульптурний та художній пленер, працював дитячий майданчик, де маленьких відвідувачів вчили створювати мультики.

Організатори також залишилися задоволеними результатами своєї роботи. Єдиним негативним моментом, на їхній погляд, стало те, що вдалося повернути тільки 50% витрачених на захід 100 тис. грн.